Aktualności

W maju bieżącego roku nasza firma obchodzi okrągłą rocznicę 20-lecia istnienia. Firma W2 została założona 1.05.1999 przez Włodzimierza Wyrzykowskiego.

Głównym profilem działalności od początku była produkcja sygnalizatorów przeciwpożarowych. Następnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w ofercie pojawiły się puszki instalacyjne serii PIP. Postęp w dziedzinie elektrotechniki jaki dokonywał się na przestrzeni lat sprawił, że do oferty regularnie wprowadzane są udoskonalone wersje wyrobów oraz całkiem nowe produkty.  W 2015 roku dodatkowo oferta firmy została poszerzona o działalność usługową z zakresu badań i pomiarów elektrycznych.

Bardzo cieszy nas fakt, że nasza marka jest znana i ceniona wśród projektantów i instalatorów. Często spotykamy się z opiniami, że kto nie zna sygnalizatorów SA-K (popularnych „saków”) ten chyba nie jest z branży. Równie popularne i cenione są puszki instalacyjne serii PIP. Dobrze to obrazuje pozycję firmy W2 na rynku zabezpieczeń przeciwpożarowych. W myśl zasady kto się nie rozwija ten się cofa nieustannie dążymy do doskonalenia produktów, podnoszenia ich jakości oraz dostarczania nowych rozwiązań. Wynikiem takiego podejścia było zdobycie Złotych Medali MTP na jednej z największych imprez targowych branży zabezpieczeń jaką jest SECUREX. Medale zdobywaliśmy w 2014, 2016 oraz 2018 roku. Oprócz tego dwukrotnie zostaliśmy odznaczeni statuetką Acanthus Aureus. Posiadamy również certyfikat ISO 9001 co jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych wyrobów.  Szczególnie cenne są dla nas informacje zwrotne oraz uwagi od osób wykorzystujących nasze wyroby. Stanowią one często zalążek świeżych pomysłów oraz początek nowych projektów. W najbliższym czasie planujemy wprowadzić do oferty nowe sygnalizatory zewnętrzne, które są właśnie odpowiedzią na potrzeby rynku.

Na koniec, jako firma chcielibyśmy podziękować za te 20 lat wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój marki, dzięki którym ten sukces był możliwy. Dziękujemy również wszystkim dystrybutorom, projektantom, instalatorom oraz wszystkim, którzy wykorzystują nasze produkty w swojej działalności i codziennej pracy. Życzymy sobie i Wam kolejnych lat owocnej współpracy!

Zespół W2

Przeczytaj również

NEWS
Czytaj więcej
Złoty Medal 2020 SAOZ-Pk2
Czytaj więcej
Aktualizacja dokuemntów CNBOP
Czytaj więcej

Wybierz język