do systemów włamaniowych

Puszki instalacyjne do systemów włamaniowych

Systemy antywłamaniowe tworzone są przy zastosowaniu coraz to nowszych rozwiązań. Odpowiednio wdrożony system antywłamaniowy powinien funkcjonować bez zarzutu i zapewniać przy tym należyte bezpieczeństwo. Aby to było możliwe konieczne jest zastosowanie specjalistycznych i sprawdzonych urządzeń. Jako wiodący producent staramy się dostarczać naszym klientom możliwie najlepsze urządzenia sygnalizacyjne oraz osprzęt, który pozwala stworzyć sprawny system antywłamaniowy. Puszki instalacyjne do systemów włamania to jedne z oferowanych przez nas produktów. Puszki do systemów włamaniowych umożliwiają krosowanie i łączenie przewodów na zasadzie połączonych równolegle bloków wejściowych z blokami wyjściowymi (złączki gwintowane). Wszystkie dostępne w tej kategorii urządzenia spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Puszki instalacyjne do systemów włamania zostały zaprojektowane adekwatnie do potrzeb instalatorów w celu zapewnienia jak największej wygody montażu.

puszka instalacyjna PI-W6

Puszka instalacyjna PI-W6

Puszka instalacyjna PI-W6 przeznaczona jest do stosowania w systemach włamaniowych. W puszce na płytce drukowanej umieszczonych jest 6 par bloków łączeniowych.

stopień ochrony IP40D do zastosowań wewnętrznych

puszka instalacyjna PI-W9

Puszka instalacyjna PI-W9

Puszka instalacyjna PI-W9 przeznaczona jest do stosowania w systemach włamaniowych. W puszce na płytce drukowanej umieszczonych jest 9 par bloków łączeniowych.

stopień ochrony IP40D do zastosowań wewnętrznych

puszka instalacyjna PU-W18

Puszka uniwersalna PU-W18

Puszka przeznaczona PU-W18 jest do stosowania w systemach włamaniowych. W puszcze na dwóch płytkach drukowanych umieszczonych jest po dziewięć par bloków łączeniowych, co razem daje 18 par.

stopień ochrony IP30C do zastosowań wewnętrznych

puszka instalacyjna PU-W30

Puszka uniwersalna PU-W30

Puszka PU-W30 przeznaczona jest do stosowania w systemach włamaniowych. W puszcze na dwóch płytkach drukowanych umieszczonych jest po 15 par bloków łączeniowych, co razem daje 30 par.

stopień ochrony IP30C do zastosowań wewnętrznych

Wybierz język