Puszki instalacyjne

Puszki instalacyjne - oferta producenta W2

W2 od lat zajmuje się produkcją urządzeń przeznaczonych do systemów sygnalizacji pożarowej. W swojej ofercie firma posiada m.in. ognioodporne puszki instalacyjne. Dzięki nim możliwe jest łączenie czy rozgałęzianie przewodów z podtrzymaniem funkcji w warunkach pożaru. Puszka instalacyjna w wersji z bezpiecznikiem umożliwia również bezpieczne podłączenie odbiornika do instalacji np. sygnalizatora. W momencie uszkodzenia urządzenia zachowana zostaje ciągłość linii sygnałowej (zadziałanie bezpiecznika). Puszki instalacyjne W2 posiadają ergonomiczne rozwiązania, które pozwalają na ich szybki i łatwy montaż na obiekcie.

Ognioodporna puszka instalacyjna W2 typu PIP-1AN / Rozgałęźna oraz PIP-1AN / 0,375A

Puszka instalacyjna PIP-1AN

Puszki instalacyjne PIP-1AN stosowane są w systemach sygnalizacji pożaru. Puszki PIP-1AN przeznaczone są do podłączenia sygnalizatorów np. typu SA-K5, SA-K6, SA-K7, SA-P8, SAO-P8, SO-P8 oraz sygnalizatorów innych typów, jak i głośników systemów rozgłaszania przewodowego (DSO), klap dymnych itd. Posiada dokumenty wydane przez CNBOP-PIB.

zgodnie z DIN 4102-12:1998 stopień ochrony IP20 do zastosowań wewnętrznych

Ognioodporna puszka instalacyjna W2 typu PIP-2AN / Rozgałęźna / 4mm2 oraz PIP-2AN / 0,375A

Puszka instalacyjna PIP-2AN i jej odmiany

Puszka instalacyjna PIP-2AN o klasie podtrzymania funkcji elektrycznych E90, stosowana jest w systemach sygnalizacji pożaru. Zadaniem puszki jest zapewnienie ciągłości linii sygnałowej. Posiada dokumenty CNBOP-PIB.

zgodnie z DIN 4102-12:1998 stopień ochrony IP20 do zastosowań wewnętrznych

Puszka instalacyjna PIP-3AN

Puszki PIP-3AN przeznaczone są do podłączania sygnalizatorów SAOZ-Pk2, SA-P8, SAO-P8, SO-P8, SG-Pgw3, SGO-Pgw, SGO-Pgz3 oraz sygnalizatorów innych typów, jak i głośników systemów rozgłaszania przewodowego (DSO), klap dymnych itd. Posiada dokumenty wydane przez CNBOP-PIB.

zgodnie z DIN 4102-12:1998 stopień ochrony IP20 do zastosowań wewnętrznych

Ognioodporna puszka instalacyjna W2 typu PIP-5A

Puszka instalacyjna PIP-5A

Puszka instalacyjna PIP-5A o klasie podtrzymania funkcji elektrycznych E60 oraz E90 stosowana jest w systemach sygnalizacji pożaru. PIP-5A umożliwia rozgałęzianie przewodów pięciożyłowych o maksymalnych przekrojach 4 mm2. Posiada dokumenty CNBOP-PIB.

zgodnie z DIN 4102-12:1998 stopień ochrony IP20 do zastosowań wewnętrznych

Ognioodporna puszka instalacyjna W2 typu PIP-7A

Puszka instalacyjna PIP-7A

Puszka instalacyjna PIP-7A o klasie podtrzymania funkcji elektrycznych E90, stosowana jest w systemach sygnalizacji pożaru. Umożliwia łączenie 20 żył o przekroju do 4mm2.  Posiada dokumenty CNBOP-PIB.

zgodnie z DIN 4102-12:1998 stopień ochrony IP20 do zastosowań wewnętrznych

puszka instalacyjna PI-T7

Puszka instalacyjna PI-T7

Puszka instalacyjna przeznaczona jest do stosowania w systemach telekomunikacyjnych.

stopień ochrony IP40D do zastosowań wewnętrznych

Następny produkt

Zobacz kolejne produkty z tej kategorii

Puszki instalacyjne przeznaczone do stosowania w systemach sygnalizacji pożaru wykonywane są z blachy malowanej proszkowo. W ich obudowie zawarte są specjalne przepusty z tworzywa uniepalnionego, przez które możliwe jest przeprowadzenie przewodów zasilających. W środku puszki znajdują się kostki ceramiczne, które zapewniają przepływ prądu w warunkach wystąpienia zagrożenia przez wymagany czas. Warto wspomnieć, że niektóre modele puszek posiadają specjalne nitonakrętki na pokrywie umożliwiające bezpośredni montaż sygnalizatorów produkcji W2. Oprócz ognioodpornych puszek instalacyjnych, które posiadają dokumenty wydane przez CNBOP, W2 w swojej ofercie posiada również puszki z przeznaczeniem do telekomunikacji czy systemów włamaniowych

Wybierz język