sygnalizatory optyczne i akustyczne

Urządzenia sygnalizacji optycznej i akustycznej

W tej kategorii produktów dostępne są profesjonalne urządzenia sygnalizacji optycznej i akustycznej producenta W2. W ofercie dostępna jest bogata oferta sygnalizatorów przeznaczonych do różnych zastosowań. Są to zarówno optyczne urządzenia sygnalizacyjne, jak i akustyczne urządzenia sygnalizacyjne dedykowane m.in. do systemów automatyki przemysłowej oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu. Optyczne urządzenia sygnalizacyjne i akustyczne W2 mogą być również zastosowane w różnego typu instalacjach technicznych czy systemach sygnalizacji zdarzeń. W2 jako producent urządzeń sygnalizacji optycznej, akustycznej dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania klientów oraz były jak najwyższej jakości. Sygnalizatory wchodzące w skład systemów sygnalizacji optycznej i akustycznej najczęściej wykonywane są w obudowie z tworzywa sztucznego lub metalu.

Nowość sygnalizator głosowy SG-Wgw IP65

Sygnalizator głosowy SG-Wgw2 IP65

SG-Wgw2 IP65 jest uniwersalnym sygnalizatorem głosowym przeznaczonym dla szerokiego obszaru zastosowań, zarówno do systemów sygnalizacji włamania, automatyki oraz aplikacji, w których wymagany jest nietypowy sygnał ostrzegawczy, którego nie obejmują żadne wzorce. Urządzenie można stosować w miejscach o zwiększonym stopniu zanieczyszczenia, a także przy liniach produkcyjnych, gdzie wymagane jest mycie maszyn po cyklu produkcyjnym.

z komunikatem słownym zasilanie 12V DC zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 33 wzory dźwięku płynna regulacja głośności opcja synchronizacji stopień ochrony IP65 odporność mechaniczna IK07 do zastosowań wewnętrznych

Nowość

Sygnalizator głosowy SG-Wgw2

SG-Wgw2 jest uniwersalnym sygnalizatorem głosowym przeznaczonym dla szerokiego obszaru zastosowań, zarówno do systemów sygnalizacji włamania, automatyki oraz aplikacji, w których wymagany jest nietypowy sygnał ostrzegawczy, którego nie obejmują żadne wzorce.

z komunikatem słownym zasilanie 12V DC zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 33 wzory dźwięku płynna regulacja głośności opcja synchronizacji stopień ochrony IP31C do zastosowań wewnętrznych

zewnętrzny system parkowania ZSP-01

Zewnętrzny system parkowania ZSP-01

Zewnętrzny system parkowania ZSP-01 przeznaczony jest do sterowania procesem parkowania / dokowania pojazdu. System składa się z czujnika ultradźwiękowego oraz puszki sterowniczej.

sygnalizator optyczny SO-Ad3

Sygnalizator optyczny SO-Ad3

Sygnalizator optyczny ogólnego zastosowania umożliwiający generowanie światła ostrzegawczego (informacyjnego) w kolorze czerwonym, pomarańczowym i zielonym.

optyczny zasilanie żródło światła LED stopień ochrony IP54 do zastosowań na zewnątrz

sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd3

Sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd3

Sygnalizator do systemów automatyki przemysłowej ogólnego zastosowania, w obudowie z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Sygnalizator umożliwia generowanie sygnału optycznego w 3 różnych kolorach (RYG) oraz przyporządkowanego dla koloru sygnału akustycznego.

akustyczno-optyczny zasilanie 12V DC zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 3 wzory dźwięku żródło światła LED stopień ochrony IP54 do zastosowań wewnętrznych

Sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd2

Sygnalizator SAO-Wd2 przeznaczony jest do sygnalizacji akustyczno-optycznej w wewnętrznych systemach SSWiN. Sygnalizator może być również stosowany w instalacjach technicznych.

akustyczno-optyczny zasilanie 12V DC natężenie dźwięku w odl. 1m żródło światła LED stopień ochrony IP21C do zastosowań wewnętrznych

Następny produkt

Zobacz kolejne produkty z tej kategorii

Wybierz język