sygnalizatory optyczne i akustyczne

Urządzenia sygnalizacji optycznej i akustycznej

W tej kategorii produktów dostępne są profesjonalne urządzenia sygnalizacji optycznej i akustycznej producenta W2. W ofercie dostępna jest bogata oferta sygnalizatorów przeznaczonych do różnych zastosowań. Są to zarówno optyczne urządzenia sygnalizacyjne, jak i akustyczne urządzenia sygnalizacyjne dedykowane m.in. do systemów automatyki przemysłowej oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu. Optyczne urządzenia sygnalizacyjne i akustyczne W2 mogą być również zastosowane w różnego typu instalacjach technicznych czy systemach sygnalizacji zdarzeń. W2 jako producent urządzeń sygnalizacji optycznej, akustycznej dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania klientów oraz były jak najwyższej jakości. Sygnalizatory wchodzące w skład systemów sygnalizacji optycznej i akustycznej najczęściej wykonywane są w obudowie z tworzywa sztucznego lub metalu.

zewnętrzny system parkowania ZSP-01

Zewnętrzny system parkowania ZSP-01

Zewnętrzny system parkowania ZSP-01 przeznaczony jest do sterowania procesem parkowania / dokowania pojazdu. System składa się z czujnika ultradźwiękowego oraz puszki sterowniczej.

sygnalizator optyczny SO-Ad3

Sygnalizator optyczny SO-Ad3

Sygnalizator optyczny ogólnego zastosowania umożliwiający generowanie światła ostrzegawczego (informacyjnego) w kolorze czerwonym, pomarańczowym i zielonym.

optyczny zasilanie stopień ochrony IP54 żródło światła LED do zastosowań na zewnątrz

sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd3

Sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd3

Sygnalizator do systemów automatyki przemysłowej ogólnego zastosowania, w obudowie z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Sygnalizator umożliwia generowanie sygnału optycznego w 3 różnych kolorach (RYG) oraz przyporządkowanego dla koloru sygnału akustycznego.

akustyczno-optyczny zasilanie 12V DC zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 3 wzory dźwięku stopień ochrony IP54 żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd2

Sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd2

Sygnalizator SAO-Wd2 przeznaczony jest do sygnalizacji akustyczno-optycznej w wewnętrznych systemach SSWiN. Sygnalizator może być również stosowany w instalacjach technicznych.

akustyczno-optyczny zasilanie 12V DC natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP21C żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

sygnalizator głosowy SG-Wgw IP65

Sygnalizator głosowy SG-WgwIP65

Sygnalizator SG-WgwIP65 jest głosowym sygnalizatorem wewnętrznym (z możliwością programowania), który można zastosować w miejscach o zwiększonym stopniu zanieczyszczenia, a także przy liniach produkcyjnych, gdzie wymagane jest mycie maszyn po cyklu produkcyjnym.

z komunikatem słownym zasilanie 12V DC zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 33 wzory dźwięku stopień ochrony IP65 płynna regulacja głośności do zastosowań wewnętrznych

sygnalizator akustyczny SA-A2

Sygnalizator akustyczny SA-A2

Sygnalizator akustyczny SA-A2 przeznaczony jest do sygnalizacji akustycznej w systemach automatyki przemysłowej.

akustyczny zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 4 wzory dźwięku stopień ochrony IP33 płynna regulacja głośności opcja synchronizacji do zastosowań wewnętrznych

Następny produkt

Zobacz kolejne produkty z tej kategorii

Wybierz język