kolumny i wieże sygnalizacyjne

Kolumny, wieże sygnalizacyjne

W ofercie producenta W2 znajdują się różnego typu urządzenia sygnalizacyjne. Podstawowymi grupami urządzeń w tej kategorii są wieże sygnalizacyjne oraz kolumny sygnalizacyjne. Znajdują one zastosowanie m.in. w branży przemysłowej oraz w zakładach produkcyjnych. Kolumny sygnalizacyjne to urządzenia, które mogą ostrzegać o zagrożeniu przy pomocy zarówno sygnałów dźwiękowych, jak i również optycznych. Kolumny i wieże świetlne stosuje się nie tylko ze względów bezpieczeństwa pracy, ale przede wszystkim dla usprawnienia i zautomatyzowania procesów produkcyjnych. Kolumny sygnalizacyjne sprawdzają się również jako urządzenia do ostrzegania o nieprawidłowym działaniu maszyny, a także alarmują pracownika o potencjalnym niebezpieczeństwie wynikającym z przebiegu pracy. Produkowane przez W2 wieże oraz kolumny sygnalizacyjne potocznie zwane jako wieże świetlne wytwarzane są jako zwarta konstrukcja. Podczas składania zamówienia klient powinien określić jaka wersja jest dla niego interesująca (ilość modułów optycznych oraz ich barwy, kolor obudowy, moduł dźwiękowy czy długość dystansu).

Kolumna świetlna LED - sygnalizacja stanu pracy

Kolumna świetlna to urządzenie, które znajduje wiele zastosowań. Najczęściej jest ona przeznaczona do stosowania w układach automatyki oraz jako osprzęt nowoczesnych maszyn. Jej podstawową rolą jest wysyłanie akustycznych lub/i optycznych sygnałów w momencie gdy dochodzi do nieprawidłowości wynikających np. z działania maszyn lub przestojów w ich pracy. Sygnalizatory świetlne dzięki swojej funkcjonalności są w stanie zwiększyć ciągłość realizacji procesów wpłynąć na wydajność produkcji oraz zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy. Kolumna świetlna LED produkowana jest przez W2 w różnych wersjach (ilość modułów optycznych oraz ich barwy, kolor obudowy, moduł dźwiękowy czy długość dystansu). Jeśli chodzi o zastosowanie kolumn sygnalizacyjnych w naszej ofercie dostępne są modele dedykowane do sektora automatyki przemysłowej – do sygnalizowania stanu pracy maszyn. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie dostępna jest również kolumna świetlna LED zasilana napięciem sieciowym 230 V AC. Dla ułatwienia wyboru odpowiedniego modelu kolumny sygnalizacyjnej udostępniamy szczegółowy opis danych technicznych przy każdym produkcie.

wieża sygnalizacyjna WS-Ad

Wieża sygnalizacyjna WS-Ad

Wieża WS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 5 wzorów dźwięku stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

wieża sygnalizacyjna WS-Ad 230V

Wieża sygnalizacyjna WS-Ad 230V

Wieża WS-Ad 230V jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie 230V AC natężenie dźwięku w odl. 1m 5 wzorów dźwięku stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

Wieża sygnalizacyjna TS-Ad

Wieża sygnalizacyjna TS-Ad

Wieża sygnalizacyjna serii TS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 3 wzory dźwięku stopień ochrony IP65 żródło światła LED złącze przemysłowe M12 do zastosowań wewnętrznych

kolumna sygnalizacyjna KS-Ad

Kolumna sygnalizacyjna KS-Ad

Kolumna sygnalizacyjna KS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do zastosowań w systemach automatyki, systemach sygnalizacji stanu pracy maszyn, bądź ostrzegania.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m 5 wzorów dźwięku stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

Wybierz język