Automatyka

Kolumny sygnalizacyjne oraz sygnalizator akustyczny 12V

Oprócz osprzętu do systemów SSP produkujemy również urządzenia z przeznaczeniem do instalacji w systemach automatyki. W naszej ofercie znaleźć można sygnalizatory w różnych odmianach, kolumny sygnalizacyjne czy moduły automatyki. Niektóre wyroby cechuje duża uniwersalność. Przykładowo programowalny sygnalizator akustyczny 12v z komunikatem słownym SG-Wgw działa w oparciu o stworzoną przez klienta sekwencję ostrzegawczą, która jest dopasowana do specyfiki miejsca jego instalacji. Kolumny sygnalizacyjne stosuje się z kolei do sygnalizacji stanu pracy maszyn wykorzystując sygnały akustyczne lub (oraz) optyczne. Do sterowania wyżej wymienionymi urządzeniami mogą być wykorzystywane moduły automatyki.

wieża sygnalizacyjna WS-Ad

Wieża sygnalizacyjna WS-Ad

Wieża WS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

Nowość wieża sygnalizacyjna WS-Ad 230V

Wieża sygnalizacyjna WS-Ad 230V

Wieża WS-Ad 230V jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie 230V AC natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

Wieża sygnalizacyjna TS-Ad

Wieża sygnalizacyjna TS-Ad

Wieża sygnalizacyjna serii TS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 żródło światła LED złącze przemysłowe M12 do zastosowań wewnętrznych

kolumna sygnalizacyjna KS-Ad

Kolumna sygnalizacyjna KS-Ad

Kolumna sygnalizacyjna KS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do zastosowań w systemach automatyki, systemach sygnalizacji stanu pracy maszyn, bądź ostrzegania.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

moduł automatyki MA-03

Moduł automatyki MA-03

Moduł MA-03 przeznaczony jest do sterowania wieżą sygnalizacyjną serii WS-Ad przy pomocy interfejsów analogowych stosowanych w systemach automatyki przemysłowej.

zasilanie stopień ochrony IP20

moduł automatyki MA-02

Moduł automatyki MA-02

Moduł automatyki MA-02 przeznaczony jest do sterowania wieżą sygnalizacyjną serii WS-Ad za pomocą interfejsu szeregowego. Fizyczna warstwa interfejsu to RS-485, protokół transmisji MODBUS RTU.

zasilanie stopień ochrony IP20

Następny produkt

Zobacz kolejne produkty z tej kategorii

Wybierz język